امروز: سه شنبه، 6 اسفند 1398

 

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: پس از آغاز اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت با افزایش گشت های نظارتی در تلاش هستیم تا با هرگونه گرانفروشی در بازار مقابله کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور با بیان مطلب فوق اظهار داشت: گشت های مشترکی با حضور نمایندگان اداره صنعت، معدن، تجارت، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و شبکه بهداشت و درمان تشکیل شده که بطور مستمر و روزانه مشغول رصد قیمت ها و وضعیت بازار شهرستان هستند.
وی ادامه داد: از مسئولان اتحادیه های صنفی نیز خواسته شده تا بطور ویژه بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی تحت پوشش نظارت داشته باشند و هرگونه افزایش قیمتی را گزارش دهند.
مرسلپور در ادامه با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور توجه به نیازهای مردم و کوشش در جهت رفع مشکلات آنان و در خدمت مردم بودن از موارد ضروری مورد توجه مسئولان است، افزود: یکی از دغدغه های مهم مردم پس از اجرای طرح مدیریت سوخت احتمال افزایش قیمت سایر کالاها بود که نهایت تلاش ما این است تا با هرگونه گرانی و افزایش قیمتی مقابله و برخورد کنیم.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: در این شهرستان نیز همچون سایر نقاط کشور بعلت کاهش تولید شاهد افزایش قیمت گوجه فرنگی و خیار هستیم و معمولا نیز همه ساله در این فصل با افزایش قیمت این صیفی جات مواجهیم. با برداشت محصولی که در روزهای اخیر در استان خوزستان آغاز شده بی تردید شاهد کاهش این محصولات کشاورزی نیز خواهیم بودیم.
وی همچنین خواستار مشارکت و همراهی مردم جهت برخورد دستگاههای ذیربط با گرانفروشان شد و گفت: شهروندان می توانند هرگونه گرانفروشی را از طریق سامانه گویای ۱۲۴، سامانه پیامکی فرمانداری( ۳۰۰۰۸۹۰۷۸۸۸۸۸۸) و یا تلفن بازرسی و شکایات اتاق اصناف ( ۰۲۱۵۶۱۳۲۵۸۸ ) اطلاع دهند. 

فرماندار شهرستان اسلامشهر بر ضرورت افزایش نظارت بر فعالیت آژانس ها و تاکسی های درون شهری و برون شهری تاکید کرد و گفت: آژانس ها و تاکسی ها نباید افزایش کرایه داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: سهمیه سوخت مناسبی برای تاکسی ها در نظر گرفته شده و در هیچ یک از خطوط تاکسی شهرستان افزایش کرایه ای نخواهیم داشت.
وی با بیان اینکه از رانندگان آژانس ها نیز ثبت نام در سامانه ای مشخص انجام خواهد شد تا سهمیه سوخت آنان نیز لحاظ شود گفت: پیش از آغاز اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت افزایشی در نرخ کرایه برخی مسیرها داشتیم و پس از اجرای این طرح هرگونه افزایش کرایه ای توسط آژانس ها پذیرفتنی نیست.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: با مدیریت مناسب مدیریت آموزش و پرورش اسلامشهر و هماهنگی که بین پیمانکاران مربوط به سرویس دانش آموزان و مدیران مدارس ایجاد شد در حال حاضر فعالیت این سرویس ها با تغییرات حداقلی در حال انجام است.
وی افزود: جهت تسهيل در امر حمل و نقل عمومی دانش آموزی  يک سکو از جايگاه های سطح شهر به سوخت رساني رانندگان سرويس دانش آموزان اختصاص خواهد یافت. 
مرسلپور همچنین با اشاره به افزایش استفاده مردم از اتوبوس های درون شهری گفت: باید زمان بندی حرکت اتوبوس ها نیز به نحوی مدیریت شود تا مردم بتوانند در فواصل زمانی کوتاه از خدمات اتوبوسرانی استفاده کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه عملیات اجرایی متروی اسلامشهر نیز با سرعت مناسبی در حال انجام است، افزود: اقدامات لازم از سوی شهرداری چهاردانگه جهت احداث ایستگاه مترو آغاز شده و تمام تلاش ما این است به محض آماده شدن هر یک از ایستگاهها بهره برداری از آن را آغاز کنیم.
 


 

فرماندار اسلامشهر از آغاز بکار مجدد جایگاههای عرضه سوخت میدان نماز و شهدای چهاردانگه که پس از اجرای طرح مدیریت سوخت توسط آشوبگران دچار آسیب شده بودند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا تهران، مسعود مرسلپور با اعلام خبر فوق اظهار داشت: جایگاه عرضه سوخت میدان نماز و شهدای چهاردانگه پس از بازسازی، امروز سه شنبه ۱۲آذرماه بطور کامل وارد مدار شده و فعالیت مجدد خود را آغاز کردند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر با شروع فعالیت جایگاه عرضه سوخت میدان نماز و شهدای چهاردانگه تمامی جایگاههای سوخت شهرستان اسلامشهر فعال هستند و به مردم خدمات دهی می کنند.اتمام فيلمبرداري تله فيلم“شاتره”


تله فيلم سينمايي “شاتره ” به سفارش صدا و سيماي مرکز فارس براي شبکه سراري توليد مي شود . اين تله فيلم که روايت سال هاي 1357 و آن حال و هوا را دارد  به تهيه کنندگي محمدجواد مرادي ، کارگردانی ایمان افشاریان و با بازی زهرا سعیدی و احمد علامه در خانه تاریخی فروغ الملک ،مسجد مشير،  ، کارگاه ژاله و خيابان هاي اطراف شاهزاده قاسم  در شهر شيراز فيلمبرداري شد.

ایستگاه متروشاطره


نماینده مردم تهران در مجلس اعلام کرد: مترو اسلامشهر از آخرین قسمت خط 3 مترو تهران- 900 متر قبل از تقاطع آزادگان و بزرگراه سعیدی- آغاز شده و در فاز نخست تا میدان نماز و در فاز دو تا میدان قائم امتداد پیدا می‌کند و برای نخستین سال 3 ایستگاه در چهاردانگه، شاطره و میدان نماز پیش‌بینی شده و در فاز دوم نیز ایستگاه‌های نواب و قائم این طرح را تکمیل می‌کند