امروز: سه شنبه، 6 اسفند 1398

هفدهمین یادواره شهدای شاطره

 

 

هفدهمین یادواره شهدای شاطره روز دوشنبه بیستم آبان ماه همزمان با نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع مهدی موعود (عج) با سخنرانی ادیب یزدی برگزارگردید.
به گزارش نوید شاهد شهرستان های استان تهران، شاهین عسگریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسلامشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تیریک میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم(ص) و میلاد امام جعفر صادق (ع) گفت: به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا وحفظ ارزشهای دفاع مقدس ،مراسم یادواره شهدای سرافراز محله شاطره بعد از نماز مغرب وعشاء درروز دوشنبه بیستم ابان ماه با شرکت خانواده های معزز شهدا ،ایثارگران واقشار مختلف از جمله حجج الاسلام مرتضی ادیب یزدی, حجت الاسلام محمد علی نوروزی امام جمعه اسلامشهر ،گلوردی امام جمعه چهار دانگه ,معاونین فرماندارومسئولین شهرستان با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ادیب یزدی و شاعرحماسی و مذهبی استاد کلامی زنجانی در مسجد جامع شاطره برگزار شد. 

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: پس از آغاز اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت با افزایش گشت های نظارتی در تلاش هستیم تا با هرگونه گرانفروشی در بازار مقابله کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور با بیان مطلب فوق اظهار داشت: گشت های مشترکی با حضور نمایندگان اداره صنعت، معدن، تجارت، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و شبکه بهداشت و درمان تشکیل شده که بطور مستمر و روزانه مشغول رصد قیمت ها و وضعیت بازار شهرستان هستند.
وی ادامه داد: از مسئولان اتحادیه های صنفی نیز خواسته شده تا بطور ویژه بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی تحت پوشش نظارت داشته باشند و هرگونه افزایش قیمتی را گزارش دهند.
مرسلپور در ادامه با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور توجه به نیازهای مردم و کوشش در جهت رفع مشکلات آنان و در خدمت مردم بودن از موارد ضروری مورد توجه مسئولان است، افزود: یکی از دغدغه های مهم مردم پس از اجرای طرح مدیریت سوخت احتمال افزایش قیمت سایر کالاها بود که نهایت تلاش ما این است تا با هرگونه گرانی و افزایش قیمتی مقابله و برخورد کنیم.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: در این شهرستان نیز همچون سایر نقاط کشور بعلت کاهش تولید شاهد افزایش قیمت گوجه فرنگی و خیار هستیم و معمولا نیز همه ساله در این فصل با افزایش قیمت این صیفی جات مواجهیم. با برداشت محصولی که در روزهای اخیر در استان خوزستان آغاز شده بی تردید شاهد کاهش این محصولات کشاورزی نیز خواهیم بودیم.
وی همچنین خواستار مشارکت و همراهی مردم جهت برخورد دستگاههای ذیربط با گرانفروشان شد و گفت: شهروندان می توانند هرگونه گرانفروشی را از طریق سامانه گویای ۱۲۴، سامانه پیامکی فرمانداری( ۳۰۰۰۸۹۰۷۸۸۸۸۸۸) و یا تلفن بازرسی و شکایات اتاق اصناف ( ۰۲۱۵۶۱۳۲۵۸۸ ) اطلاع دهند. 

فرماندار شهرستان اسلامشهر بر ضرورت افزایش نظارت بر فعالیت آژانس ها و تاکسی های درون شهری و برون شهری تاکید کرد و گفت: آژانس ها و تاکسی ها نباید افزایش کرایه داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: سهمیه سوخت مناسبی برای تاکسی ها در نظر گرفته شده و در هیچ یک از خطوط تاکسی شهرستان افزایش کرایه ای نخواهیم داشت.
وی با بیان اینکه از رانندگان آژانس ها نیز ثبت نام در سامانه ای مشخص انجام خواهد شد تا سهمیه سوخت آنان نیز لحاظ شود گفت: پیش از آغاز اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت افزایشی در نرخ کرایه برخی مسیرها داشتیم و پس از اجرای این طرح هرگونه افزایش کرایه ای توسط آژانس ها پذیرفتنی نیست.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: با مدیریت مناسب مدیریت آموزش و پرورش اسلامشهر و هماهنگی که بین پیمانکاران مربوط به سرویس دانش آموزان و مدیران مدارس ایجاد شد در حال حاضر فعالیت این سرویس ها با تغییرات حداقلی در حال انجام است.
وی افزود: جهت تسهيل در امر حمل و نقل عمومی دانش آموزی  يک سکو از جايگاه های سطح شهر به سوخت رساني رانندگان سرويس دانش آموزان اختصاص خواهد یافت. 
مرسلپور همچنین با اشاره به افزایش استفاده مردم از اتوبوس های درون شهری گفت: باید زمان بندی حرکت اتوبوس ها نیز به نحوی مدیریت شود تا مردم بتوانند در فواصل زمانی کوتاه از خدمات اتوبوسرانی استفاده کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه عملیات اجرایی متروی اسلامشهر نیز با سرعت مناسبی در حال انجام است، افزود: اقدامات لازم از سوی شهرداری چهاردانگه جهت احداث ایستگاه مترو آغاز شده و تمام تلاش ما این است به محض آماده شدن هر یک از ایستگاهها بهره برداری از آن را آغاز کنیم.
 


همایش بزرگ پیاده روی خانواده

 

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرک شاطره درتاریخ 98/08/17 ساعت 7صبح ازمقابل ورزشگاه امام خمینی ره درآدرس :خ مهران آبادروبروی خانه بهداشت آغازمیشودوبرهمین اساس مسئولین ورزشی شهرستان اسلامشهرازتمامی جوانان وخانواده های محترم ساکن شاطره-باسکول-مبارزان-مجیدیه-شهرک بهشتی وحومه دعوت نمودنددراین رویدادورزشی وخانوادگی شرکت نمایند.....ادامه خبر....حماسه 9دیاز زمانی که جریان فتنه در روز قدس و ۱۳ آبان سال ۸۸ بر شعار "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" ضربدر کشید و اقدام به سردادن شعارهای انحرافی کرد، تا هتک حرمت بزرگترین مقدسات مردم ایران خیلی طول نکشید. فتنه گران با هتاکی به امام راحل در ۱۶ آذر قلب ملت ایران را به درد آورد اما وقتی کار به جسارت به خیمه ابا عبدالله(ع) و هتاکی به روز مقدس عاشورا کشید، دیگر صبر ملت لبریز و شد آنچه شد.
به گزارش مشرق به نقل از جهان، با آغاز ماه محرم، در حالي که التهاب ناشي از اهانت به تصوير امام در مراسم ۱۶ آذر هواداران موسوي، هنوز فروکش نکرده بود، ماهواره‌ها و سايت‌هاي اينترنتي حامي موسوي تاسوعا و عاشورا را هدف جديد جريان سبز معرفي کردند. تبليغات گسترده در اين باره اما سبب نشد تا در تاسوعا جمعيتي بيش از ۵۰۰ نفر در خيابان انقلاب جمع شوند و شعارهاي انحرافي بدهند.